"Будівельники" вирішили не їхати на фінальний тур у Харків

Після трьох фінальних турів чемпіонату України серед колективів Суперліги волейбольний клуб «Будівельник – Буковина» посідає останню, четверту сходинку. Як стало відомо БукІнфо, наш клуб відмовився від участі у четвертому турі, який відбудеться 28-30 квітня в Харкові.

Зазначимо, що буковинська команда, яка минулого сезону під керівництвом Юрія Мельничука здобула срібні нагороди елітного вітчизняного дивізіону, вже втратила шанс стати призером Суперліги. Кажуть, що «будівельники» відмовилися від поїздки у Харків не через бажання зекономити кошти. Зявилася також інформація, що деякі гравців нашої команди травмовані.

Зрештою, зараз багатьох цікавить питання про те, що очікує на професійну волейбольну команду в майбутньому ? Якщо «будівельники» і надалі виступатимуть у Суперлізі та прагнутимуть боротися за призові місця, то необхідно підсилити склад кваліфікованими виконавцями. Щобільше, з неофіційних джерел стало відомо, що деякі волейболісти «Будівельника – Буковини» сучасного зразка прагнуть залишити Чернівці. Не виключено, що окремі гравці подадуться до команди «ІмпексагроСпорт Черкаси», де працює їх колишній тренер Юрій Мельничук.

БукІнфо (с)

Фото turnir.com.ua


Источник: “http://bukinfo.com.ua/show/news?lid=6520”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя