Кропивницький: навіщо представники Громадської ради звертатимуться до керівництва міста та області. ФОТО

Кропивницький: навіщо представники Громадської ради звертатимуться до керівництва міста та області. ФОТО

Сьогодні, 31 липня, у міській раді Кропивницькому провели чергове засідання Громадської ради. Об этом сообщает rusjev.in.ua со ссылкой на СМИ.Представники ради обговорили кілька питань, зокрема, розглянули нагальні проблеми міста."Кіровоградський госпіталь для ветеранів війни, який знаходиться на лісопарковій зоні, не повністю обгорожений. Через це по території, яка належить госпіталю, можуть ходити інші люди. Та це створює певні проблеми. Ми на клутбах знаходимо голки, невідомі викрадають урни та ламають лавочки. Необхідно загородити території, адже усі, кого тут лікують, повинні почувати себе у безпеці" , – зауважила представниця Громадської ради Анна Колєва.

Під час обговорення предтавники ради віришили написати звернення до міського голови Андрія Райковича та голови обласної ради Олександра Чорноіваненка, аби допомогли вирішити питання з парканом.Спільної згоди члени ради дійшли, коли розглядали і друге питання."У соціальнії мережі фейсбук волонтерську громаду сколихнув пост, де ветеран АТО батальйону "Бойове братство" отримує путівку від Подільської ради на сімейний відпочинок у Скадовськ. Вартість путівки – понад сім тисяч гривень. Прибувши на відпочинок чоловік застав там жахливі умови: непідготовлену кімнату та неналежне харчування" , – зазначила Анна Колєва.


Волонтерська та ветеранська громади міста обурені таким ставленням да ветерана. Анна підготувала лист, який Громадська рада направить прем’єрміністру України і копії – голові Подільської райради, міському голові Кропивницького та Міністру у справах ветеранів України.Також під час засідання говорили про підвищення тарифів та проблеми з водопостачанням на ОКВП "Дніпро-Кіровоград".
Джерело статті: “http://rk.kr.ua/kropivnitskii-navischo-predstavniki-gromadskoi-radi-zvertatimutsja-do-kerivnitstva-mista-ta-oblasti-foto”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя